Adalar Mantolama Ustası

Adalar Mantolama Ustası


Adalar Mantolama Ustası ve ısı izolasyonu olarak, İsmini ve markasını bilmediğimiz ısı yalıtım malzemesi kullanmıyoruz. Kalitesini dünyaya ispatlamış markaların ürünlerini kullanıyoruz. Adalarda mantolama firmaları Konusunda uzman ekip ve nitelikli malzeme kullanılmadan yapılan mantolama işlerinde, apartmanınızın duvarları çatlayacaktır. Bir süre sonra, yalıtım malzemeleri kabarma yapacaktır. Ve yaptığınız ısı yalıtım hiç bir işe yaramayacaktır.

Paranızı ve emeğinizi sokağa atmak istemiyorsanız, bir kaç sene sonra binanıza yeniden mantolama yaptırmak mecburiyetinde kalmak istemiyorsanız, işinizi muhakkak ehline vermenizi öneriyoruz.

Adalar Mantolama Fiyatları


Mantolama, binaların ısı yalıtımı sonrasında 3 farklı katman ile yapılması ön görülmüş bir kaplama sistemidir. Mantolama ile beraber Adalar’deki evlerin yaz ve kış dengeleri korunur, soğuk – sıcak dengesi ayarlanır.Bir BilgiIsı yalıtımı” nedir? nerelerde kullanılır?
Isı, doğal olarak yüksek sıcaklıktan, düşük sıcaklığa doğru akar ve direncin en az olduğu yol boyunca en fazla ısı akışı oluşur. Yüksek sıcaklık bölgesinin yanından, düşük sıcaklık bölgesine bir sıcaklık gradyeni oluşur. Isı yalıtımı, sıcaklık gradyeni içinden olan ısı akışını düşürerek, sıcaklık gradyenini korur. Büyük alet/araçların birçoğunda yalıtım yer alır. Örneğin, fırınlarda, soğutucularda, dondurucularda ve su ısıtıcılarında. Çoğu halde, yalıtım çevreye olan ısı kaybını engellemeye yarar.

Mantolama binanın daha şık ve lüks görünmesini sağlamasının yanı sıra, özellikle kışın soğuk havalar da binanın ve evlerin soğuk almasını önlenler. Yazın ısının dışarıda tutulmasını sağlar. Bu nedenle pek çok bina tarafından mantolama işlemi tercih edilir. Mantolama binalara, çatılara, katları ayıran döşemelere yapıldığı gibi; depo, garaj gibi bölgelere de yapılabilir.Bir Bilgi”Isı yalıtımı” nedir? nerelerde kullanılır?

Mantolama binanın daha şık ve lüks görünmesini sağlamasının yanı sıra, özellikle kışın soğuk havalar da binanın ve evlerin soğuk almasını önlenler. Yazın ısının dışarıda tutulmasını sağlar. Bu nedenle pek çok bina tarafından mantolama işlemi tercih edilir. Mantolama binalara, çatılara, katları ayıran döşemelere yapıldığı gibi; depo, garaj gibi bölgelere de yapılabilir.

Faydaları Nelerdir?


İç ve dış cephe mantolama yaptırarak, çok daha konforlu bir daireye sahip olabilir, enerji tasarrufu yapabilirsiniz. Mutlaka her türlü apartman ve dış cephelerinizi mantolama yapmanızı öneriyoruz. Genelde büyük binalar için bu durum zorunludur, fakat diğer ufak binalar, müstakil ev, villalar için de mantolama yapılabilir. Dış cephe mantolama işçilik süreci bazı koşullara göre değişim göstermektedir. Bunlar; apartman boyutları, alan genişliği, alan müsaitliği, mantolama alanı hesabı, risk analizi, kalınlık hesabı, daire başına hesap, ekip çalışması, ekibin kaç kişi olduğuna kadar değişim göstermekle beraber ortalama olarak 1-2 hafta içerisinde de Adalar’de bina mantolaması tamamlanmaktadır. Uygun fiyata mantolama yaptırmak görecelidir, Adalar’deki mantolama firmasının kalitesine ve kullandığı malzeme kalitesine göre değişir. Eğer hala yapınızda mantolama yoksa, hemen binanızı dış cephe mantolama yaptırmalısınız. Günümüzde iklim değişikliği sebebiyle hava şartlarından korunmak için ve sorunlar yaşamamanız için mantolama şart.

 1. Mantolama yaptırdıktan sonra her daim konforlu ve ferah bir ev de oturma şansı yakalarsınız.
 2. Rutubet ve nem gibi sorunları tamamen ortaya kaldırır.
 3. Sel veya yağmur suyu gibi etkenler kesinlikle ortaya çıkmaz.
 4. Faturanız her daim düşük gelir, çünkü fazla bir yakıt yakmanız gerekmez. Bu da apartmanın merkezi sistem ise daha az kalorifer yakmasına, kombili ise daha az kombi çalışmasına neden olur. Eviniz her daim sıcak ve konforlu olacaktır.
 5. Çevrecidir. Çevreyi korur ve nem gibi olasılıkların meydana gelmesini bir nebze de olsa önler.
 6. Oksijen alış verişine oldukça faydalıdır. Emici özelliği sayesinde de oksijen miktarı evinize aynı oran da uygulanır.
 7. Dış cephe mantolama yaptırma olayı ile beraber hem ısı, hem de su yalıtımı durumu söz konusu olur.
 8. Tekniğe uygun olarak yapılmış bir mantolama ile beraber de yoğuşma riski en aza kadar indirilir.
 9. Binanız oldukça şık bir görünüme sahip olur.

Avantajları Nelerdir?


Mantolama ortalama olarak 1 ila 4 hafta arasında ki süreç içerisinde yapılır ve tamamlanır. Bu bina boyutlarına göre değişim göstermektedir. Çalışan kişi sayısı, çalıştığınız firma ve diğer alanlar da hesaplandığı zaman ortalama olarak ortaya çıkan süreç bu aralıklardadır. En kısa süre içinde sizlerde Adalar’de mantolama yaptırarak tüm mevsimleri konforlu geçirmenizi öneriyoruz.

 1. Köprü oluşmasını, soğuk & sıcak almayı engeller.
 2. Binaları dışardan bir mont gibi sarmakla beraber çatlak ve su alma gibi sorunlara kesin çözüm olur. Kışları ise +5 derece daha sıcak bir ortam da oturursunuz.
 3. Binayı dıştan alacağı tüm etkenlerden korur.
 4. Yoğuşma ve hava akımı olmaz, bu nedenle de daha konforlu bir şekilde oturabilirsiniz.
 5. Yakıt tüketimini azaltarak maddi açıdan daha az bir doğalgaz faturası ödemenizi sağlar.
 6. Çevreyi korur.
 7. Mantolama konusunda isim olmuş firmamız, Adalar mantolama ustası konusunda işin ehli ve uzmanlaşmış kişilerle çalışmaktadır. 100’den fazla çalışanımız aynı an da sizlere hizmet vermek için çalışmalara başlar.
 8. Mühendislerimiz, bu konuyla alakalı sizlere sunacağı hizmetten önce proje taslağı hazırlar ve ondan sonra çalışmalara başlar. Bu da daha çok hizmet anlayışı edinmenize ve daha kaliteli hizmetler almanıza yardımcı olur. Günden güne gelişen teknik ekibimiz, sizlere de hizmet vermek için şimdiden sabırsızlanıyor!
 9. Adalar mantolama firmaları konusunda lider konumda olan firmamız her daim en uygun fiyata, en doğru hizmeti vermenin yanı sıra; her geçen gün de çalışmalarını bu yönde sürdürmektedir. Hemen bizimle irtibata geçerek binanızın mantolama işlemlerini de yaptırabilirsiniz.
 10. Mantolama hizmeti, her zaman sizlerin çevreci duruma erişmenizi sağlar.
 11. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi daha az doğalgaz ve benzeri ısıtıcı çalıştırmanıza yardımcı olur.
 12. Konforlu ve ferah olmasını sağlar.
 13. Yoğuşma gibi durumlardan sizleri uzak tutar.
 14. xps, eps, jotun, lamet, laviva, lens
 15. lever, lider, loft, polisan, weber, würth
 16. dyo, ytong, filli boya vb.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir